ATLANTIS DEWELOPER

ATLANTIS DEWELOPER to spółka, która została założona w 2006 roku. W swojej działalności firma zrealizowała szereg inwestycji, które zaowocowały sprzedażą domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz zabudowie bliźniaczej. Firma szczyci się tym, iż buduje wysokiej jakości domy jednorodzinne w przystępnych cenach. Ponadto wszystkie realizowane inwestycje są bardzo wnikliwie przemyślane pod takimi względami jak na przykład lokalizacja.

Innymi słowy mówiąc lokalizacja poszczególnych inwestycji jest tak dobrana by trafić w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Za cel firma stawia sobie być jak najbliżej klienta, a przez to cały czas wychodzić na przeciw jego ciągle rosnącym wymaganiom. Dzięki temu wybór oferty firmy ATLANTIS DEWELOPER jest gwarancją najwyższej jakości i przyszłej satysfakcji.

Swoje inwestycje ATLANTIS DEWELOPER lokalizuje na terenie Opola. Jak zatem widać warto rozważyć tą ofertę szukając domu jednorodzinnego w Opolu. Może się to okazać znakomitym wyborem na sporą część życia.

ATLANTIS DEWELOPER
Firma Deweloperska
ul. Krakowska 26A
45-075 Opole

Tel. +48 77 4567078
atlantisdeweloper.n4.pl


Lokalizacje inwestycji: Opole
VN:F [1.9.20_1166]
Zagłosuj i oceń developera:
Jak oceniasz transparentność zapisów zawartych w umowie przedwstępnej?
Jak oceniasz solidność wykonania budynku oraz stan oddawanego lokalu?
Jak oceniasz mieszkania pod kątem ich ustawności i funkcjonalności?
Jak oceniasz terminowość i podejście od usuwania zgłaszanych usterek?
Rating: 2.7/5 (7 votes cast)
ATLANTIS DEWELOPER, 2.7 out of 5 based on 7 ratingsDodaj swoją opinię o ATLANTIS DEWELOPER