Deweloper Lublin – Elektra Development

Elektra Development to firma z prawie 30-letnim doświadczeniem. Budowę domów w Lublinie rozpoczęła w 1990 r. i na przestrzeni lat oddała do użytku kilkanaście inwestycji. Deweloper specjalizuje się w zabudowie szeregowej (nowe segmenty) oraz jednorodzinnej (domy wolnostojące oraz bliźniaki). Lokalizacja inwestycji deweloperskich obejmuje zachodnią część miasta, w której oferowane są nowe domy: Lublin Szerokie (ul. Goplan, ul. Wołynian, ul. Sławin).

Oferta lubelskiego Dewelopera „Elektra” kierowana jest do osób, które cenią mieszkanie w spokojnej dzielnicy w otoczeniu zieleni, w bliskości szkół, sklepów, a jednocześnie świetnie skomunikowanej z centrum miasta Lublin. Wybierając nowe segmenty lub dom jednorodzinny z ogrodem i garażem w trakcie budowy, możemy wprowadzić poprawki do projektu budynku oraz terenu działki. Na nabywców czekają również domy gotowe do zamieszkania.

Elektra Development
Deweloper Lublin
ul. Wojciechowska 7K
20-704 Lublin

Tel. +48 81 536 72 32
www.deweloperlublin.pl


Lokalizacje inwestycji: nowe domy Lublin Szerokie: ul. Wołynian, Goplan, Sławin, segmenty Lublin Sławinek
VN:F [1.9.20_1166]
Zagłosuj i oceń developera:
Jak oceniasz transparentność zapisów zawartych w umowie przedwstępnej?
Jak oceniasz solidność wykonania budynku oraz stan oddawanego lokalu?
Jak oceniasz mieszkania pod kątem ich ustawności i funkcjonalności?
Jak oceniasz terminowość i podejście od usuwania zgłaszanych usterek?
Rating: 4.5/5 (1 vote cast)
Deweloper Lublin - Elektra Development, 4.5 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o Deweloper Lublin – Elektra Development