EFEKT

Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa EFEKT rozpoczęło swoją działalność w grudniu 1989 roku. Firma została założona przez małżeństwo inżynierów Zenona Banasia i Justynę Flader-Banaś. Miało to miejsce w okresie gospodarka rynkowa na skutek przemian ustrojowych zaczęła tworzyć zapotrzebowanie na firmy budowlane potrafiące zaspokoić rosnący popyt na nowoczesne mieszkania.

Obecnie firma EFEKT może pochwalić się ogromnym doświadczeniem zdobytym przez długi okres funkcjonowania oraz szeregiem zaprojektowanych i zrealizowanych inwestycji budowlanych. W swojej ofercie firma posiada szereg atrakcyjnych mieszkań na terenie inwestycji realizowanych w Gorzowie Wielkopolskim. Są to mieszkania wykonane w standardzie „pod klucz”.

Poza działalnością na rynku budowlanym i deweloperskim firma rozszerzyła swoją działalność również o branżę produkcyjną poprzez Zakład Produkcji Wyrobów Silikatowych EFEKT-SILIKATY w Boleminie pod Gorzowem Wielkopolskim. Produkty tam powstające są używane między innymi we własnych inwestycjach.

EFEKT
Firma Deweloperska
ul. Narutowicza 6
66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. +48 95 73 52 188
www.efekt.biz


Lokalizacje inwestycji: Gorzów Wlkp.
VN:F [1.9.20_1166]
Zagłosuj i oceń developera:
Jak oceniasz transparentność zapisów zawartych w umowie przedwstępnej?
Jak oceniasz solidność wykonania budynku oraz stan oddawanego lokalu?
Jak oceniasz mieszkania pod kątem ich ustawności i funkcjonalności?
Jak oceniasz terminowość i podejście od usuwania zgłaszanych usterek?
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
EFEKT, 5.0 out of 5 based on 4 ratingsDodaj swoją opinię o EFEKT