Folwark Deweloper

Spółka Folwark Deweloper została zarejestrowana w 2006 roku. Swoją pierwszą inwestycję rozpoczęła w 2007 roku. Wtedy to po raz pierwszy na placu budowy pojawiło się logo firmy Folwark Deweloper. W swoich działaniach i prowadzeniu inwestycji firma posiłkuje się współpracą wyłącznie z najbardziej uznanymi partnerami.

Mowa tu zarówno o współpracy finansowej z bankami jak i w dziedzinie projektów oraz wykonawstwa. Folwark Deweloper realizuje inwestycje na terenie Bydgoszczy. Firma starannie dobiera lokalizacje swoich inwestycji tak by były to miejsca najbardziej atrakcyjne w danych dzielnicach. Osobom, które są zainteresowane kupnem mieszkań, ale nie posiadają wystarczających środków własnych firma udziela porad oraz kieruje ich do odpowiednich instytucji finansowych oraz banków, które pomogą im wybrać odpowiedni kredyt hipoteczny.

Swój sukces biznesowy firma zawdzięcza szybkiej realizacji inwestycji przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen. W swojej ofercie Folwark Deweloper posiada zarówno mieszkania jak i lokale użytkowe.

Folwark Deweloper
Firma Deweloperska
ul. Ujejskiego 19
85-168 Bydgoszcz

Tel. +48 52 360 78 00
www.folwarkdeweloper.pl


Lokalizacje inwestycji: Bydgoszcz
VN:F [1.9.20_1166]
Zagłosuj i oceń developera:
Jak oceniasz transparentność zapisów zawartych w umowie przedwstępnej?
Jak oceniasz solidność wykonania budynku oraz stan oddawanego lokalu?
Jak oceniasz mieszkania pod kątem ich ustawności i funkcjonalności?
Jak oceniasz terminowość i podejście od usuwania zgłaszanych usterek?
Rating: 3.1/5 (13 votes cast)
Folwark Deweloper, 3.1 out of 5 based on 13 ratingskomentarze 2

 1. lokator napisał(a):

  deweloper do czasu podpisania umowy jest ok ale potem zaczynaja się schody. Masa fuszerek niedoróbek pękające sciany, wilgoć. Reklamacje nie są uwzględniane!!!. Po założeniu wspólnoty i tak dalej macie Folwark na karku bo w akcie notarialnym zmusza was do korzystania z usług zarządcy nieruchomości tj chmara i koledzy za stawki które proponuje jedynie Warszawa czyli większy czynsz

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 2. lokatorka napisał(a):

  Deweloper robi sobie z mieszkańcami to co im się podoba. Opłaty za czynsz nie dość że kolosalne to na dodatek utrudniają nam możliwość rozliczenia za prąd brak faktur za zużycie…oby jak najszybciej powstała spółdzielnia mieszkaniowa.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Dodaj swoją opinię o Folwark Deweloper