i2 DEVELOPMENT

i2 DEVELOPMENT to firma działająca już od wielu lat na terenie Wrocławia. Pierwsza inwestycja i2 DEVELOPMENT na Grabiszynku została w 2005 roku uhonorowana przez Prezydenta Wrocławia oraz Towarzystwo Miłośników Wrocławia I miejscem w konkursie na najlepszą realizację architektoniczną w konkursie piękny Wrocław.

Jest to najlepszy dowód na to, iż od samego początku firma kładzie nacisk na najwyższą jakość połączoną z estetyką projektów. Jest to klucz do sukcesu, który firma odniosła od momentu rozpoczęcia swojej przygody z rynkiem deweloperskim we Wrocławiu. Przez wiele lat działalności firma zapracowała sobie również na opinię wiarygodnego oraz terminowego wykonawcy inwestycji budowlanych.

Wieloletnim partnerem finansowym i2 DEVELOPMENT jest BRE Bank Hipoteczny S.A. Poza szeregiem inwestycji mieszkaniowych i2 DEVELOPMENT prowadzi również na terenie Wrocławia inwestycje związane z nieruchomościami komercyjnymi. Firma oferuje również swoim klientom doradztwo kredytowe dla wszystkich tych, którzy chcą zakupić mieszkanie przy udziale kredytu hipotecznego.

i2 DEVELOPMENT
Firma Deweloperska
ul. Szewska 8
50-122 Wrocław

Tel. +48 71 797 88 92
www.i2development.pl


Lokalizacje inwestycji: Wrocław
VN:F [1.9.20_1166]
Zagłosuj i oceń developera:
Jak oceniasz transparentność zapisów zawartych w umowie przedwstępnej?
Jak oceniasz solidność wykonania budynku oraz stan oddawanego lokalu?
Jak oceniasz mieszkania pod kątem ich ustawności i funkcjonalności?
Jak oceniasz terminowość i podejście od usuwania zgłaszanych usterek?
Rating: 2.8/5 (6 votes cast)
i2 DEVELOPMENT, 2.8 out of 5 based on 6 ratingsDodaj swoją opinię o i2 DEVELOPMENT