WPB ROMBUD Sp. z o.o.

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane „ROMBUD” Sp. z o.o. (WPB ROMBUD Sp. z o.o.) wywodząca się z Warmińskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego S.A. zapoczątkowało swoją działalność gospodarczą w czerwcu 1994 roku. Firma świadczy usługi budowlane.

Usługi takowe pozyskuje poprzez uczestnictwo w przetargach nieograniczonych, uczestnictwo w przetargach ograniczonych na zasadzie zaproszenia do złożenia oferty lub po prostu na zasadzie bezpośredniego zlecania robót przez firmy lub osoby fizyczne. WPB ROMBUD skupia się na takich dziedzinach jak budownictwo, towarowy transport drogowy, wynajem maszyn i urządzeń budowlanych, wynajem samochodów ciężarowych z kierowcą.

Od 2006 roku WPB ROMBUD rozpoczęło również działalność na rynku deweloperskim w Olsztynie. W ramach oferty deweloperskiej firma proponuje swoim klientom mieszkania w zabudowie wielorodzinnej na terenie Olsztyna. Po to by zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług firma oferuje również doradztwo kredytowe dzięki współpracy z renomowanym domem kredytowym. Jest to dopełnienie interesującej oferty spółki WPB ROMBUD.

WPB ROMBUD Sp. z o.o.
Firma Deweloperska
ul. Lubelska 37c
10-408 Olsztyn

Tel. +48 89 532 02 77
www.rombud.olsztyn.pl


Lokalizacje inwestycji: Olsztyn
VN:F [1.9.20_1166]
Zagłosuj i oceń developera:
Jak oceniasz transparentność zapisów zawartych w umowie przedwstępnej?
Jak oceniasz solidność wykonania budynku oraz stan oddawanego lokalu?
Jak oceniasz mieszkania pod kątem ich ustawności i funkcjonalności?
Jak oceniasz terminowość i podejście od usuwania zgłaszanych usterek?
Rating: 2.1/5 (12 votes cast)
WPB ROMBUD Sp. z o.o., 2.1 out of 5 based on 12 ratingskomentarze 3

 1. Janusz napisał(a):

  Witam
  Nie polecam firmy zwłaszcza dla szukających tam pracy, firma nie wypłaca pracownikom pieniędzy na czas a czasami trzeba wchodzić na drogę sądową.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 2. Uczciwy pracownik napisał(a):

  Drodzy państwo mamy do czynienia z kolejnym przykładem rzucania bezpodstawnych oszczerstw, gdzie marka zaufanie i trud osób uczciwie pracujących w naszej firmie zostaje nadszarpnięty przez pijackie majaki.
  Osobiście znam sprawę pana Janusza, otóż Pan ten mimo wielokrotnych upomnień, nadal nadużywał napojów wysokoprocentowych. Co było przyczyną zwolnienia tego to Pana. Wynagrodzenie zostało wypłacone za każdy tzw. dzień pracy wykonywany przez wspomnianego tu pracownika. Jak ją wykonywał nie będziemy się już tu o tym rozpisywać. Pan ten chcąc wyłudzić pieniążki prawdopodobnie aby kontynuować swoje hobby, wystąpił na drogę sądową gdzie oczywiście sprawę przegrał.
  Osąd pozostawiam wam drodzy forumowicze, licząc na trzeźwą ocenę zaistniałej sytuacji.

  Z poważaniem
  Pracownik WPB ROMBUD

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 3. Mieszkaniec napisał(a):

  Nie polecam Rombudu jako dewelopera. jeśli macie możliwość wyboru innego inwestora bez zastanowienia rezygnujcie z Rozmudu. Pani z działu deweloperskiego (nie będę wymieniać po imieniu) jest niesłowna- najpierw coś mówi a później się wypiera tego. Oprócz tego nie wywiązują się z zapisów w umowie deweloperskiej. a żeby wyegzekować od nich coś co Ci się należy jest wielki problem. Taką opinię może potwierdzić większość mieszkańców lokali zbudowanych przez nich. Przed zakupem mieszkania od Rombudu warto porozmawiać z mieszkańcami pobliskiego osiedla/ budynku. Nie polecam Rombudu!

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +3 (from 3 votes)

Dodaj swoją opinię o WPB ROMBUD Sp. z o.o.